Adest - Garážová vrata

 
Garážová vrata - Adest

Výrazné slevy

Nyní nabízíme výrazné slevy - neváhejte, nejvyšší čas se rozhodnout

Jestli stále ještě váháte s nákupem nových garážových vrat, předokenních rolet, plotu či brány, tak je nejvyšší čas se rozhodnout. Společnost Lomax Vám nyní nabízí skutečně výrazné slevy! Nyní máte možnost zakoupit výrobek špičkové kvality od největšího dodavatele v ČR za nejmenší možnou cenu.

Stačí jen poslat poptávku nebo nás kontaktovat a domluvit si schůzku s některým z našich technických poradců. Spolu najdete řešení, které Vám bude vyhovovat a pak stačí jen potvrdit objednávku se všemi náležitostmi. Termín montáže určíte podle svých potřeb, ta může proběhnout třeba na jaře či v létě. Bude záležet pouze na Vás a na Vašem rozhodnutí.

Neváhejte tedy a kontaktujte nás. Uvidíte, že naše vysoce kvalitní produkty, které vynikají perfektním zpracováním bez kompromisů, jsou za příznivější ceny, než jste si možná mysleli!

Nabízíme Vám nadstandardní záruky (vrata, ploty - 10 let), výrobek ušitý na míru Vašeho domu a dokonale vyladěný dle Vašich představ. Jsme stabilní česká firma s dlouholetou tradicí a statisíci spokojených zákazníků. Naši zaměstnanci jsou připraveni udělat vše pro Vaši spokojenost.

Profesionální a individuální přístup ke každé zakázce, kvalita, stoprocentní servis, zázemí jedničky ve výrobě garážové techniky v ČR jsou, mimo jiné, zcela jistě argumenty, které bezpochyby oceníte.

Přesvědčte se sami!

 
Dopřejte si kvalitu
© 2021 ADEST - specialista na garážová vrata - Pardubice / Vysočina / Hradec Králové / e-mail: info@adest-vrata.cz