Adest - Garážová vrata

 
Garážová vrata - Adest

Stará vrata za NOVÁ!

Neslouží Vám již Vaše stávající vrata od garáže k Vaší plné spokojenosti? Provedli jste zateplení fasády, výměnu oken, ale stále si nejste jisti, zda jste pro zateplení skutečně udělali maximum? Máte krásně rekonstruovaný dům, vybudovanou okrasnou zahradu, ale celkový dojem kazí starý či nevhodný plot? Pokud jste si některou z těchto otázek položili, tak zcela jistě uvažujete o koupi nového výrobku. Ať už jsou to garážová vrata, předokenní rolety či plot nebo brána, LOMAX je pro Vás tou nejlepší volbou.

z�ruka
10 let nejlepší
volba

Nikdo jiný na trhu nedává takové záruky kvality jako právě LOMAX. Jsme největším českým výrobcem garážových vrat a předokenních rolet. Jako jediní v České republice vrata skutečně kompletně vyrábíme. Jsme si opravdu jisti tím, co děláme a na vratové křídlo (u sekčních vrat) dáváme bez výjimky záruku 10 let. Můžete si být tedy jisti, že Vaše investice do koupi nových vrat LOMAX je tou nejlepší investicí.

garážová
vrata

Naše společnost je na trhu již 18 let a za tu dobu máme statisíce spokojených zákazníků. Máme vybudovanou širokou a stálou síť autorizovaných prodejců po celé České a Slovenské republice, kteří disponují profesionálně vyškolenými pracovníky. Nemůže se Vám tedy stát, že by při řešení jakéhokoliv problému, ať už způsobeného nehodou či neopatrností, jste se neměli na koho obrátit. Jsme vždy připraveni se Vám věnovat na 100 %.

Určitě si ale také kladete otázky, zda nebude výměna vrat náročná na Váš čas či stavební úpravy. Nemusíte mít obavy. LOMAX nabízí tisíce možných kombinací na míru každému domu. Můžete kombinovat jakoukoliv barvu či imitaci dřeva s jakýmkoliv typem prolisu. Díky naší vlastní výrobě to pro nás není problém a současně Vám nabízíme všechny typy prolisů ZDARMA! A to opět jako jediní na trhu.

Naši technici jsou každý den připraveni Vás zdarma a nezávazně navštívit. Proberou s Vámi Vaše požadavky, spolu naleznete řešení a po okamžitém zaměření Vám sdělí také cenu. Stačí jen pak podepsat objednávku, určit termín montáže a tím se dá říci, že Vaše práce na rekonstrukci prakticky skončila.

předokenní
rolety

To samé můžeme uvést i u předokenních a nadokenních rolet. I zde jsou naši prodejci připraveni plnit beze zbytku Vaše přání. Provedeným měřením termokamerou jsme zjistili zajímavé informace a potvrdila se nám kvalita našich rolet. Podrobněji si můžete o únicích tepla přečíst v samostatném článku o úsporách energie na našem webu zde. Jednoznačně však můžeme říci, že nejslabším článkem v izolaci, nejen starých, ale i nových staveb, jsou okna. Zamezte tepelným ztrátám instalací předokenních a nadokenních rolet a minimalizujte svůj účet za vytápění. Rolety mají samozřejmě i spoustu dalších výhod. Važte si svého domova a užijte si plně soukromí a bezpečí s našimi roletovými systémy. Účinně Vám pomohou snížit pronikající hluk z okolí a v neposlední řadě chrání Vaše nová i stará okna před rozmary počasí a stárnutím.

ušetřete
energie

LOMAX je společností, která si svých zákazníků váží a nabízí pouze špičkovou kvalitu a perfektní zpracování bez kompromisů. Záruku deset let poskytujeme rovněž i na ploty a brány. Nechali jsme svou fantazii pracovat pro Vás. Dokázali jsme se vcítit do Vašich záměrů, přání a potřeb. Navrhli jsme několik typových řad kovových plotů tak, abychom zajistili požadavky všech zájemců o kvalitní a cenově přijatelný výrobek. Systém plotů a bran se vyrábí na míru dle požadavku zákazníka. Vyberte si takový plot, který vyhovuje Vašim představám. Všechny námi vyrobené ploty jsou bez výjimky pozinkovány a perfektně zpracovány. Pro povrchovou úpravu používáme železoslídové barvy, které zaručují dlouhou životnost, a Vy již nemusíte řešit údržbu. Celková pevnost a odolnost je u kovového plotu samozřejmostí. Nový plot bude šperkem a krásným designovým prvkem v konečném pohledu na Váš dům.

ploty a brány

Důvěřujte nám a obraťte s Vašimi plány na rekonstrukci na nás. Jsme připraveni Vám vždy poskytnout kvalitní produkt, záruky a kompletní servis.

 
Dopřejte si kvalitu
© 2021 ADEST - specialista na garážová vrata - Pardubice / Vysočina / Hradec Králové / e-mail: info@adest-vrata.cz