Vratový specialista již od roku 1996

Privátní oplocení

FUNKČNÍ SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ

  • 007-ogrodzenia-wisniowski

Oplocení WIŚNIOWSKI vyznačí váš prostor. Zajistí vaši bezpečnost a stane se strážcem domácího zátiší. Na základě preferencí a požadavků našich zákazníků jsme vytvořili desítky vzorů, které se snadno přizpůsobí tradiční i moderní zástavbě. Komfortní řešení vjezdových bran a branek zajišťuje kontrolu přístupu na váš pozemek. Otevřete se na prestižní, funkční a trvanlivé systémy oplocení pozemků WIŚNIOWSKI.

twoje ogrodzenie wisniowski

Oplocení WIŚNIOWSKI se hodí na každý pozemek. Jsou to systémová řešení vrat, branek a sloupků a mnoha jiných usnadnění, které je možné sestavit a ideálně přizpůsobit pro každý typ pozemku. Perfektně vybrané komponenty zaručují snadnou a rychlou montáž, a především spojitost linií a celého projektu. Oplocení WIŚNIOWSKI zajišťují nejen funkčnost a bezpečnost. Rozsáhlé možnosti dostupných vzorů a začišťovacích prvků způsobují, že jimi vybavený pozemek získává výjimečný charakter.

systemowe ogr

BEZPEČNOST A SPOLEHLIVOST

  • 013-ogrodzenia-wisniowski

Určujícím prvkem funkčního a spolehlivého přístupu na pozemek jsou správně vybraná vjezdová brána. V závislosti na podmínkách pozemku si můžete vybrat tradiční dvoukřídlá brana nebo komfortnější – posuvná brana. Jejich samonosná konstrukce zajišťuje plynulý provoz v každých podmínkách. Je to synonym spolehlivosti. Pro bezpečnost a pohodlí uživatelů je pohon těchto bran ukryt ve sloupku integrovaném s konstrukcí. Toto unikátní řešení poskytuje možnost přístupu k řídícímu mechanismu výhradně uživatelům, kteří mají klíč. Sloupek také chrání mechanismus před atmosférickými vlivy.

Automatická brana mají signalizační světlo a zátěžový vypínač, mohou být navíc vybavena fotobuňkami a ochrannou lištou. Automatická brana jsou zařízení, proto brana WIŚNIOWSKI splňují přísné požadavky norem v oblasti bezpečnosti, stvrzuje to značka CE, která je na nich umístěna.

 

ce

KOLEKCE PRO VÁS

  • 009-ogrodzenia-wisniowski

Námi vytvořené kolekce – je to idea, ve které oplocení představuje důležitý prvek úpravy prostoru. Každá z nich se vyznačuje unikátními vzory vymyšlenými tak, aby usnadnily přizpůsobení oplocení k architektuře objektu. Díky tomu získáváme efekt harmonie stylu. V obrovské nabídce jsou jak vzory navazující na tradiční metaloplastiku, klasické stylové formy, tak i modernistické, zrcadlící moderní trendy v architektuře. Absolutní svoboda při stylizaci umožní podtrhnout odlišný a výjimečný charakter každého pozemku.

homeinclusive modern lux premium style vario classic basic

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Pro více informací nám pošlete nezávaznou poptávku, na základě které pro vás rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Nezávazná poptávka

Kde všude využijete plastová okna?

  • V rodinných domech
    a bytech
  • V pasivních a 
    nízkoenergetických domech

Poptávkový formulář

Mám zájem o:
Odeslat