Vratový specialista již od roku 1996

Dvoukřídlá garážová vrata

Ideální do nevytápěných a částečně vytápěných prostor. Vzali jsme si do parády klasiku českých garáží a vyladili materiál i způsob otevírání.

Dvoukřídlá vrata

  • dvoukridle
  • dvoukridla3
  • dvoukridla2

Dvoukřídlými vraty zajížděli do garáží Ladami a Škodovkami už naši prarodiče. Oblibě se těší dodnes. Proto jsme zachovali klasickou technologii a vylepšili materiály.

Výsledek? Stálice českých garáží dostala odolný hliníkový rám s přiznanými panty a sekce v jakémkoli myslitelném designu.

Dvoukřídlá vrata vám vyrobíme na míru. Můžete si zvolit otevírání dovnitř nebo ven, s klikou na pravé nebo levé straně.

Dvoukřídlá vrata za cenu již od 28 700 Kč.  Cena je uvedena bez pohonu, montáže, dopravy a DPH.

Pro přesnou cenovou nabídku vyplňte prosím poptávkový formulář.

 

Komfort a jednoduché ovládání

Dvoukřídlá vrata se ovládají ručně, i tak ale nabízí maximální komfort. Protože každá vrata vyrábíme na míru, můžete si vybrat kliku na pravé či levé straně.

Záleží také na vás a prostoru ve vaší garáži, zda se budou vrata otevírat ven nebo dovnitř. Maximální úhel otevření je vždy 180°.

Více dvoukřídlých vratech

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Pro více informací nám pošlete nezávaznou poptávku, na základě které pro vás rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Nezávazná poptávka

Kde všude využijete dvoukřídlá garážová vrata?

Milovníci české klasiky nejspíš sáhnou po dvoukřídlých garážových vratech. Ta samozřejmě prošla moderními úpravami, mají odolný hliníkový rám a sekce v jakémkoli myslitelném designu. Dají se vyrobit na míru, takže jen na vás je, jestli budete mít kliku na pravé nebo na levé straně.

  • V rodinných domech
    a bytech
  • Ve školách
    a kancelářích

Poptávkový formulář

Mám zájem o:
Odeslat