Vratový specialista již od roku 1996

Chytré ovládání Somfy

Podlehněte kouzlu moderních technologií a získejte od svého domova více pohodlí, bezpečí a úspor na energiích! Pomocí svého mobilního telefonu nebo hlasu můžete ovládat stovky kompatibilních prvků své domácnosti. Je to jako mít doma neviditelného sluhu!

Ovládejte svůj dům chytře

  • somfy
  • TaHoma switch
  • TaHoma switch2
  • TaHoma switc3h
  • Aplikace TaHoma - brána
  • Aplikace TaHoma - moje domácnost

Automatizace domácnosti

Podlehněte kouzlu moderních technologií a získejte od svého domova více pohodlí, bezpečí a úspor na energiích! Pomocí svého mobilního telefonu nebo hlasu můžete ovládat stovky kompatibilních prvků své domácnosti. Je to jako mít doma neviditelného sluhu!

 

Do automatizace domácnosti můžete propojit své venkovní i vnitřní roletyžaluzie, markýzy, garážová vrata, vjezdové brány, ale i osvětlení opatřené žárovkami Philips Hue, chytré zásuvky, topení a zabezpečení domácnosti. Díky předem nastaveným scénářům se může celý váš domov chovat tak, jak si přejete. Scénáře se mohou spouštět dokonce i automaticky! Například díky čidlům, časovému spínači nebo jen tím, že se přiblížíte s autem k domovu.

 

Více informací

Zjednodušte si život pomocí chytré domácnosti

  • somfy

TaHoma® switch

Vše jednoduše propojíte do jednoho celku pomocí komplexního systému automatizace domácnosti TaHoma® switch. Tato elegantní krabička má na sobě dvě tlačítka, na které si nastavíte své dva nejoblíbenější scénáře. Například pro odchod z domu a pro příchod.

Při odchodu z domu pak jednoduše kliknete na dané tlačítko a celý váš dům se dá do pohybu. Rolety a žaluzie se nastaví do požadované pozice, všechna světla opatřená chytrými žárovkami se vypnou, otevřou se garážová vrata a vjezdová brána, zapnou kamery a alarmy a za vámi se zamkne chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper a bezpečně uzavřou i vrata a brána.

Motorizace a automatizace rolet, žaluzií a screenů

Už nemusíte své venkovní stínění, ale ani vnitřní ručně zatahovat a vytahovat. Jedním kliknutím na dálkovém nebo nástěnném ovladači je elegantně nastavíte do požadované pozice. Ještě více pohodlí získáte zapojením do automatizace domácnosti. Všechny stínicí prvky se mohou samy regulovat pomocí předem nastavených scénářů či aktuální situace. Stačí jen použít chytrá čidla. Větrné čidlo ochrání vaše stínění před náporem větru, sluneční vám zase pomůže udržet ideální teplotu vašeho domova. Ušetříte tak nemalé peníze na energiích.

Motorizace a automatizace rolet, žaluzií a screenů

Také hlasitě nadáváte, když prší a vy musíte neustále vystupovat z auta, abyste otevřeli a zavřeli vjezdové brány a garážová vrata? Už nemusíte! Stačí jen jediné kliknutí na vašem mobilním telefonu. S funkcí geolokace získáte ještě více – vrata i brána se před vámi samy otevřou a za vámi zavřou. Zapojením do systému TaHoma® switch můžete odkudkoliv kdykoliv zkontrolovat, jestli je vše bezpečně uzavřené. Pokud ne, můžete to napravit. Na dálku můžete také otevřít nečekané návštěvě nebo poštovnímu doručovateli, aby vám hodil balíček do bezpečí vaší garáže.

Motorizace bioklimatické pergoly

Ovládejte své bioklimatické pergoly pohodlně díky motorizaci a zapojení do chytré domácnosti! Snadno nastavíte naklopení lamel přesně podle postupu slunečních paprsků nebo nadcházejícího deště. A ani nemusíte vstávat z pohovky, kterou pod pergolou máte!

Somfy ONE

Více bezpečí vám zajistí Somfy ONE, kompatibilní bezdrátový alarm s integrovanou kamerou, sirénou a detektorem pohybu. Fungovat může samostatně, ale pro větší pohodlí ho můžete zapojit do systému TaHoma®. Somfy ONE snadno nainstalujete a ještě snadněji ovládáte jeho funkce pomocí svého chytrého telefonu.

Somfy Door Keeper

Užitečným pomocníkem je také chytrý zámek Somfy Door Keeper, se kterým odemknete svůj dům nebo byt telefonem. Snadno a odkudoliv. Navíc se instaluje bez vrtání a úpravy dveří! Už nikdy nebudete muset hledat klíče po kapsách! Propojte Somfy Door Keeper se systémem automatizace domácnosti TaHoma® a získejte více pohodlí.

 

 

Více informací

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Pro více informací nám pošlete nezávaznou poptávku, na základě které pro vás rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Nezávazná poptávka

Poptávkový formulář

Mám zájem o:
Odeslat