Vratový specialista již od roku 1996

Chytré ovládání Somfy

Plastová okna se díky svým čistým liniím a atraktivnímu designu hodí pro použití u rodinných domů i průmyslových objektů. Kvalitní plastový rám, pevná ocelová výztuha a rozdělení meziskelního prostoru zaručují skvělou akustickou a tepelnou izolaci, a proto jsou vhodná i pro pasivní a nízkoenergetické domy.

Ovládejte svůj dům chytře

  • somfy

Automatizace domácnosti od Somfy

iO homecontrol

Zjednodušte si život. Žaluzie, rolety, markýzy, světlo, topení, bránu či vrata od garáže propojte do jednoho celku, a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli.

Výhody:

Snadná instalace na klíč
Bez nutnosti přizpůsobovat projekt domu, bez zbytečných stavebních prací. Systém TaHoma® nebo Connexoon vám na klíč nainstalují naši odborníci.

Ovládání odkudkoli
Ovladač, smartphone, tablet nebo počítač vám stačí k tomu, abyste svůj dům mohli ovládat odkudkoli na světě.

Vždy máte přehled
Ať jste kdekoli, snadno zjistíte, zda jsou Vaše rolety, žaluzie nebo vrata otevřené, a můžete měnit jejich polohu.

Snadná rozšiřitelnost
Díky bezdrátové technologii io-homecontrol® mohou být jednotlivá zařízení dodávána a do systému připojena postupně. Nevyžadují žádné zbytečné zásahy do zdiva a s nimi související opravy.

Více informací

Zjednodušte si život pomocí chytré domácnosti

  • somfy

Podlehněte kouzlu moderních technologií

Získejte vše, co jste si kdy od bydlení přáli! Dnes je automatizace domácnosti dostupná pro všechny. I vy si tak můžete dovolit více pohodlí, bezpečí a úspory na energiích.

Podívejme se na automatizaci domácnosti blíže, představujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon od naší partnerské společnosti Somfy.

Jak automatizace domácnosti funguje?
Pro domácnost pod kontrolou vám postačí váš mobilní telefon, se kterým můžete pohodlně ovládat garážová vrata, brány, ale i venkovní rolety a žaluzie. Ještě více pohodlí vám nabídnou scénáře, které si předem vytvoříte.

Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy jde o systémy TaHoma® a Connexoon.

Automatizovaná domácnost pro pohodlné bydlení

Somfy2

Systém TaHoma®

Komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® se stará nejen o vaše pohodlí, ale i bezpečí Dokonce i poskytuje zpětnou vazbu, například, že byla garážová vrata v pořádku zavřena.

S TaHomou ovládáte celou domácnosti odkudkoli. Stačí aplikace v telefonu.

Zjistěte o systému více, nebo nás kontaktujte, rádi vám poradíme.

S TaHomou ovládáte celou domácnosti odkudkoli. Stačí aplikace v telefonu.

SOMFY

Somfy Connect

Váš systém TaHoma můžete odkudkoli zkontrolovat a ovládat také pomocí webového rozhraní Somfy Connect.

Systém Connexoon

Postačí vám třeba jen ovládání stínění? Nebo garážových vrat a vjezdových bran? Pak vám doporučíme systém Connexoon, který funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon. Aplikace Connexoon Window se stará o vaše stínění, Connexoon Acess o vrata a bránu a Connexoon Terrace o terasu.

Na výběr máte z libovolné kombinace dvou aplikací. Ovládání aplikací, respektive prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®.

Zjistěte o systému více, nebo se obraťte na nás.

Ovládejte svou domácnost telefonem.

obr3

Somfy ONE

Více bezpečí vám zajistí Somfy ONE, kompatibilní bezdrátový alarm s integrovanou kamerou, sirénou a detektorem pohybu. Fungovat může samostatně, ale pro větší pohodlí ho můžete zapojit do systému TaHoma®.

Somfy ONE snadno nainstalujete a ještě snadněji ovládáte jeho funkce pomocí svého chytrého telefonu.

SOMFY

Somfy Doorlock

Užitečným pomocníkem je také chytrý zámek Somfy Doorlock, se kterým odemknete svůj dům nebo byt telefonem. Snadno a odkudoliv. Navíc se instaluje bez vrtání a úpravy dveří! Už nikdy nebudete muset hledat klíče po kapsách!

Propojte Somfy Doorlock se systémem automatizace domácnosti TaHoma® a získejte více pohodlí.

obr5

 

Více informací

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Pro více informací nám pošlete nezávaznou poptávku, na základě které pro vás rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Nezávazná poptávka

Poptávkový formulář

Mám zájem o:
Odeslat