Vratový specialista již od roku 1996

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie LOMAX

 • fit1280x720
 • fit1280x720 (1)
 • zaluzie1
 • zaluzie2
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • titul8

Vyladěné venkovní žaluzie…Spolehlivost a bezpečí za každého počasí

 

V parném létě nepustí dovnitř slunce a zajistí vám doma příjemné klima. Prohlédněte si typy lamel i možnosti ovládání.
Venkovní žaluzie elegantně dotvoří vzhled každého domu, bytu i administrativní budovy.

Poradíme vám s jejich výběrem, změříme potřebné rozměry, žaluzie vám vyrobíme na míru a odborně namontujeme.

5 důvodů pro venkovní žaluzie LOMAX

 

 1. Chlazení budov
  Zavřená venkovní žaluzie zadrží až 96% sluneční energie a je mnohem účinnější než žaluzie vnitřní, která dosahuje pouze poloviční hodnoty. Venkovní žaluzie vybavené čidly reagují na slunce a povětrnostní podmínky. Interiér je pak podle potřeby chráněn proti ohřívání.
 2. Světelná pohoda
  Zavřená venkovní žaluzie zajistí téměř úplné zatmění. Motorizované žaluzie vybavené čidly zase plynule regulují osvětlení v domě.
 3. Ochrana soukromí
  Díky správnému nastavení lamel bude uvnitř světlo, ale zvědavci dovnitř neuvidí. Automatický pohyb žaluzií navíc odradí případné zloděje.
 4. Kvalitní zpracování
  Lamely žaluzií sami vyrábíme, proto se dokážeme zaručit za jejich vysokou kvalitu. Na žaluzie LOMAX získáte záruku 5 let.
 5. Jednoduché ovládání
  Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači. Své žaluzie můžete pohodlně ovládat třeba od pracovního stolu.
Více o žaluziích LOMAX

Typy lamel

Nejdůležitější součástí venkovních žaluzií jsou lamely vyráběné na míru z kvalitního hliníku. Stačí si jen vybrat správný typ.
LOMAX_zaluzie_02_silver_9006

Lamela S93 s mezilamelovým těsněním

Vyniká dvojím prohnutím, díky kterému vydrží i extrémní povětrnostní podmínky.
Díky tvaru písmene S do sebe jednotlivé lamely přesně zapadají a vytváří jednolitou plochu bez mezer. Ještě lépe tak chrání před slunečním svitem a úniky tepla.

ZAUZIE_Z-90_Silver_9006

Lamela Z90 PRO s mezilamelovým těsněním – NOVINKA!

Kde jsou lamely S93 oblé, tam mají lamely Z90 PRO hrany. Povětrnostním vlivům ale odolávají stejně dobře a vynikající je i ochrana proti slunečnímu záření. Lamely do sebe díky tvaru písmene Z skvěle zapadají. Snadno tak docílíte téměř úplného zatemnění.

ZAUZIE_Z70_silver_9006

Lamela Z70 s mezilamelovým těsněním

Venkovní žaluzie Z-70 jsou technicky obdobné jako venkovní žaluzie Z-90, ale díky menší šířce lamel působí jemnějším a luxusnějším dojmem. Lamely ve tvaru písmene Z jsou na hranách opatřeny těsněním, které zajišťuje dokonalé a velice tiché dosedání.

LOMAX_zaluzie_01_silver_9006

Lamela C80

Podívejte se na lamelu z profilu a uvidíte písmeno C. Elegantní design zajišťuje žaluziím použitelnost na všech typech budov.
Žaluzie s lamelami C80 vám vyrobíme v různých rozměrech, takže jimi snadno zastíníte i větší skleněné plochy.

Možnosti instalace

Venkovní žaluzie mohou mít viditelný krycí plech, nebo je můžeme zapustit do fasády. Můžete si také zvolit, zda budou mít vaše žaluzie standardní nebo zapuštěné vodicí lišty.
LOMAX_ZALUZIE_fasada

S krytem z hliníkového plechu

Hliníkový krycí plech se používá u žaluzií vysunutých před fasádou nebo když není horní box uložen pod fasádou. Zakrývá žaluzie po vytažení a chrání je před povětrnostními vlivy. Kotví se do rámu okna, ostění nebo nadpraží.

LOMAX_3D_ZALUZIE_pod-preklad-3

V podomítkové schránce

Box se žaluzií je schovaný pod fasádou a zvenčí budovy není vidět.

LOMAX_ZALUZIE_Heluz

Do překladu

U montáže do překladu je potřeba se žaluziemi počítat už v návrhu domu. Výhodou instalace je, že žaluzie po vytažení nebrání výhledu a jsou dokonale skryté před nepřiznívými povětvrnostními vlivy. Žaluzie LOMAX můžeme naistalovat např. do překladu HELUZ.

Jednoduché ovládání

Ideální je ovládat své žaluzie pomocí elektropohonu. Motorizované žaluzie nabízí navíc řadu příslušenství, které ovládání ještě více usnadní, chladí budovy a šetří náklady na vytápění.
J4 io

Pohony Somfy

Motory jdou ovládat dálkovým ovladačem nebo nástěnným tlačítkem. Vztahuje se na ně záruka 5 let a zvládnete je ovládat i skupinově nebo sytémem pro inteligentní ovládání domácnosti.SOMFY_logo

Nina Timer io detail

Dálkové ovládání

Stisknete tlačítko a žaluzie se dají do pohybu. Otočíte ovládacím kolečkem, naklopíte lamelu a regulujete světlo vnikající do místnosti. Jednodušší ovládání snad už ani být nemůže.

spinaci-hodiny

Elektronické spínací hodiny

Nastavte čas a žaluzie se v zadaných intervalech samy uvedou do pohybu. Usnadníte si tak jejich ovládání a případně zmatete tak potencionální zloděje.

tango

Spínače a přepínače

Drátový směrový spínač představuje nejjednodušší způsob ovládání žaluzií na elektropohon.

klika-s-převodovkou

Klika s převodovkou

Žaluzie můžete ovládat také ručně pomocí kliky s převodovkou v bílé nebo šedé barvě.

Záruky a garance

 • Záruka 5 let

Na nosné nepohyblivé části žaluzií, které nepodléhají opotřebení (horní nosič, držák horního nosiče a krycího plechu, konzola vodicí lišty a vodicí lišty), vám automaticky poskytujeme pětiletou záruku.

 • Záruka 5 let

Zvláštní záruku poskytujeme na povrchovou úpravu u lamel C80, S93, Z93, krycích plechů, vodicích lišt a všech lakovaných komponent. Záruka se nevztahuje na změnu barvy částí, nebo vyblednutí. Nezáleží přitom, zda změny způsobilo slunce, kondenzace, kyselý déšť, nebo jakýkoli jiný vliv počasí.

 • Záruka 5 let na elektropohony Somfy

Kvalitu jsme hledali také u dodavatelů elektropohonů. Našli jsme ji u francouzské společnosti Somfy, která nám udělila známku Somfy Expert. Ta nás opravňuje k poskytnutí 5leté záruky na trubkové pohony rolet a rolovacích vrat.

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Pro více informací nám pošlete nezávaznou poptávku, na základě které pro vás rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Nezávazná poptávka

Kde všude využijete venkovní žaluzie?

Venkovní žaluzie jsou ideálním stínícím prvkem na každé okno, ať už v rodinném domě, nebo administrativní budově. Všude tak oceníte možnost regulace pronikání slunečního záření do místností.

 • V rodinných domech
  a bytech
 • Pro průmyslové
  objekty
 • Ve školách
  a kancelářích
 • V pasivních a 
  nízkoenergetických domech

Poptávkový formulář

Mám zájem o:
Odeslat